Kokius procesus automatizuoja Antanas?

Tai ypač lankstus automatizavimo robotas, kurį galima pritaikyti daugelyje įmonės veiklos sričių dirbančių su išorinėmis ar vidinėmis duomenų bazėmis. Šiuo metu Antanas jau vykdo šias funkcijas.

contract

Pasirašymas mobiliu ir/ar elektroniniu parašu

Antanas savarankiškai pasirašo vartotojo ar pačio Antano sukurtus dokumentus elektroniniu ar mobiliu parašu, pagal vartotojo nustatytus parametrus. Tai ypač patogu, jei atliekama daug piniginių pervedimų arba juos reikia atlikti periodiškai.

Užklausų formavimas

Pagal vartotojo nustatytus parametrus, robotas savarankiškai prisijungia prie vidinių ar išorinių duomenų bazių, kuriose renka informaciją. Taip suformuotas užklausas lengviau ir paprasčiau naudoti tolesniems veiksmams.

Gautų rezultatų talpinimas į vidinius ar išorinius šaltinius

Pagal nustatytus parametrus, robotas savarankiškai prisijungia prie vidinių ar išorinių duomenų bazių, į kurias įkelia vartotojo ir/ar pačio roboto sukurtą rezultatą (dokumentus, duomenis ir pan.). Turint omenyje, kad Antanas tuo pačiu metu gali atlikti dešimtis veiksmų, įmonės procesai gali ženkliai sutrumpėti.

Dokumentų šablonų kūrimas

Robotas savarankiškai gautus duomenis talpina į dokumentų šablonus. Tokius dokumentus jis registruoja, išsiunčia nurodytiems adresatams el. paštu ar paruošia vokavimui – siuntimui paštu. Todėl viskas, ką reikės padaryti – pasirūpinti vokais ir išsiųsti laiškus.

Informacijos apdorojimas

Antanas savarankiškai analizuoja gautus duomenis, ieško duomenų skirtumų, pagal kuriuos priima sprendimus tolimesniems veiksmams. Robotas apskaičiuoja klaidų tikimybes ir randa alternatyvias bei optimalias įgyvendinimo sekas.

ROBOTAS SUSIDOROJA NET IR
SU YPAČ DIDELĖS APIMTIES UŽDUOTIMIS

24/7 dirbantis Antanas leidžia ir padeda efektyviai apdoroti didelį kiekį duomenų per itin trumpą laiką

Kaip tai veikia

Duomenų importavimas iš naršyklės

Programa kopijuoja duomenis iš interneto naršyklėje veikiančių sistemų ir perduoda juos į kitas vidines ar išorines duomenų bazes. Dėl programos optimizacijos bei greičio, net ir ypač dideli duomenų kiekiai gali būti perkelti greitai ir saugiai.

Kaip tai veikia

Automatinis dokumento kūrimas

Antanas automatiškai generuoja įvairaus tipo dokumentus (Word, Excel ar PDF) gebėdamas juose įterpti reikiamą ar nustatytą informaciją.

Kaip tai veikia

Automatinis piniginių lėšų pervedimų atpažinimas

Vartotojui leidus, prisijungęs prie bankinių sistemų, Antanas geba atpažinti pervedamas pinigines lėšas ir šiuos duomenis perduoti tolimesniems veiksmams. Robotas paruoštas dirbti 24/7, todėl informaciją apie pervedimus Antanas panaudoja sekantiems procesams vykdyti.

Kaip tai veikia

Dokumentų įkėlimas į išorinę sistemą

Gaunama informacija talpinama į kitas išorines sistemas ar duomenų bazes. Antanas vykdo vartotojo nurodytas sekas, todėl užtikrinama, kad duomenys atsidurs jiems tinkamoje vietoje.


KURIOSE SRITYSE GALIMA PRITAIKYTI PROGRAMĄ?

ANTANAS – ypač lankstus automatizavimo robotas, kuris gali būti pritaikytas įvairiose srityse. Robotas ypač naudingas tais atvejais, kai yra atliekama daug nuolat besikartojančių rutininių veiksmų.

Finansų

IT

Teisės

Daugelyje kitų

Antanas jau apmokytas dirbti keturiomis kryptimis

Skirtas ieškovams, atsakovams, advokatams bei antstoliams.

 • Robotas Antanas automatiškai jungiasi prie EPP sistemos
 • Robotas Antanas surenka informaciją apie visas vartotojo vardu esančias bylas EPP sistemoje
 • Stebi visus pokyčius esamose vartotojo bylose
 • Praneša vartotojui apie aktualius pokyčius bei saugoja pokyčių istoriją
 • Įkelia dokumentus į EPP sistemą
 • Parsiunčia dokumentus iš EPP sistemos

Skirtas – antstoliams

 • Robotas automatiškai jungiasi prie Antstolių Informacinės Sistemos (AIS) sistemos
 • Robotas automatiškai surenka informaciją apie skolininko turtinę padėtį: banko sąskaitas, darbovietes, kilnojamą ir nekilnojamą turtą, pensijų fondus ir kt.
 • Robotas automatiškai seka procesinius terminus
 • Robotas, suėjus procesiniam terminui, inicijuoja automatinius procesus, pvz. darboviečių užklausas, turto užklausas ir pan.
 • Robotas analizuoja gautus atsakymus iš duomenų bazių, t.y.: nustato darbovietes, nustato kas įsigijo naują turtą, sudaro procesinius dokumentus, informuoja vartotoją, jeigu pasikeitė skolininko statusas ir t.t.
 • Robotas automatiškai areštuoja skolininkų banko sąskaitas bei pateikią nurodymus skolininko darbovietėms
 • Robotas automatiškai perkelia į AIS antstolių sukurtus dokumentus
 • Robotas automatiškai perkelia į AIS bankinius pavedimus
 • Robotas automatiškai atlieka visų antstolio bylų monitoringą
 • Robotas atlieka kitas pasikartojančias užduotis kurias nustato vartotojas

Skirtas – išieškotojams ar jų atstovams

Nuo 2021m. sausio 1d. Lietuvos Respublikoje visi vykdomieji dokumentai antstoliams bus skirstomi proporcingai, tai reiškia jog ieškovas negalės pasirinkti antstolio savarankiškai. Robotas Antanas išieškotojo vardu jungsis prie antstolių informacinės sistemos (AIS) ir stebės vykdomųjų bylų eigą.

Robotas automatiškai jungiasi prie Antstolių Informacinės Sistemos (AIS) sistemos

 • Robotas automatiškai surenka informaciją apie visas išieškotojo bylas, esančias pas skirtingus antstolius
 • Robotas stebi vykdomųjų bylų pokyčius t.y. antstolio atliekamus vykdymo veiksmus – užklausas, priimtus procesinius dokumentus, įmokėtas ar išmokėtas pinigines lėšas ir kt.

Duomenų iš antstolio kontoros informacinės sistemos perkėlimas į WEB serverį, iš kurio vartotojai informaciją persikelia į savo duomenų bazes.

Jei vis dar svarstote, kaip automatizavimo robotas galėtų padėti
Jūsų veiklai – išbandykite Antaną NEMOKAMAI!